контакт

Якось в Кореї, а якщо точніше, в Сеулі, зібралися знамениті дерматологи і вирішили: пора розробити свою косметику! Косметику, яка допоможе створити ідеальну шкіру і буде здатна позбавити від будь-яких проблем! Вирішили, і вже в 2006му році заснували косметичний бренд It’s Skin, який став належати корпорації Hanbul Cosmetics(один з перших поколінь косметичних компаній Кореї.).

Слоган бренду – «нанотехнології + ідеальна шкіра = бездоганна краса» відмінно відображає його концепцію і власний унікальний стиль.

Між іншим, бренд It’s Skin перший серед корейців використовував равликовий муцин в рецептурі. Що робить дуже знаменитою лінію для шкіри під назвою “D`escargot” , це лінія на основі муцину равлика,та безлічі інших компонентів, що роблять його просто неперевершеним та улюбленим засобом!

Обличчям бренду по праву є знамениті активні сироватки-ефектори Power 10 Formula Effector. Це інноваційна лінійка засобів, які вирішують найрізноманітніші проблеми зі шкірою і підбираються максимально під індивідуальні потреби Вашої шкіри.

Великою популярністю користуються і інші лінійки бренда. Наприклад, п’ятиступінчасті засоби на основі гіалуронової кислоти і колагену. Знаменита і серія декоративної косметики «Babyface» за допомогою якої можна підкреслити свою красу і приховати недоліки.

В асортименті марки є абсолютно все: і антивікові засоби, і зволожуючі, і сонцезахисні, і поживні, і пом’якшувальні. Ну а доступна ціна засобів робить їх дуже привабливими , адже бренд виготовляє продукцію базуючись саме на потребах Вашої шкіри.
Рецептура It’s Skin в першу чергу спрямована на безпеку для шкіри і не містить ароматизаторів, штучних барвників, спирту.

Обери свій ідеальний безпечний догляд ,який дбатиме про шкіру та робитиме її кращою день за днем!

Зараз бренд має більше 300 магазинів в самій Кореї і понад 2000 магазинів закордоном, включаючи також найвідоміші мультибрендові магазини світу, такі як “Sephora”, “Urban Outfitters”, “Sasa”.Бренд входить в ТОП-5 кращих корейських брендів (їх понад 3000).